Kurumsal

AYKLAS hizmet sektöründe ki tecrübesi ile tüm kurum ve kuruluşlara üst kalite hizmet vermektedir. Kuruluşumuzdan itibaren temizlik ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren AYKLAS, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi yapmış, eğitimli ve deneyimli personeli ile sektörde en iyi olmak hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

AYKLAS Hizmet sektörünün ülkemizde artan gelişimine paralel olarak, zamanınızı geçirdiğiniz çalışma ve yaşam alanlarını uluslar arası standartlara uygun temiz ve hijyenik ortamlar haline getirmektedir.
Düzenli olarak verdiğimiz personel eğitimi ve siz değerli müşterilerimizle geliştirdiğimiz karşılıklı anlayış ve güven ortamında, tüm hizmet ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sonuç odaklı çalışmak ilkemiz olmuştur.

 

ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ'ni esas alarak temizlik sektöründe çevreye duyarlı firmalardan biri olmak. Tedarikçilerimizi çevreci firmalardan seçmek. Müsterilerimize çevre bilincini aşılamak. Çalışanlarımıza verdiğimiz çevre eğitimleri ve sürekli iyileştirme ile tam bir çevreci firma olmak. Toplanan evsel katı atıkları geri dönüşüme kazandırarak ülke ekonomisine katkı sağlamak

ÇEVRE POLİTİKAMIZDIR

Her türlü hizmet ve üretimi yapılan işin gerektirdiği şekilde önlemini alarak yapmak. Yürürlükte olan ve sektörümüzü ilgilendiren yasa ve mevzuatlara bağlı kalmak. Çalışma yaptığımız sahalarda siz müşterilerimiz içinde önlemler almak

İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZDIR

Şirketimizin varlığının müşterilerimizin varlığına bağlı olduğunun bilinciyle her zaman firmamızda müşteri memnuniyetini ön planda tutmak. Sektördeki gelişmeleri anında firmamızda uygulamak ve kendini sürekli iyileştiren bir firma olarak piyasada tanınmak.

ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZDIR